Suyun gezegende ki tüm canlılar için hayat kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz. Aynı zamanda sağlıksız suyun, içerisinde zararlı parçacıkların bulunduğu sulardan da nasıl hastalık ve mikrop kaptığımızı da çok iyi biliyoruz. Bu sebeple su herkesin üzerinde dikkatle durması gereken bir konudur.

Sağlıklı ve temiz suyu sadece insanların ve canlıların ihtiyacı olduğunu düşünmeyin, endüstride, fabrikalarda da en az insanlar kadar saf ve temiz suya ihtiyaç var. Cihaz ömürleri ve tekstil, gıda, boya sanayisi gibi alanlarda suyun saf ve temiz oluşu bir o kadar önemlidir.

İnternet dünyasında son yıllarda gelişen paylaşım kültürü sayesinde, 2018 yılı ve 2019 yılı bir kaç konu etrafında tavsiye istenmesiyle geçti desek yeridir. Çoğu kişinin aklında tek bir soru var, hangi su arıtma cihazını almalıyım?

2020‘ye yeni girsek bile bu soru halen daha kafaları ve internet dünyasında forum siteleri ve daha bir çok görüşün paylaşıldığı ortamlarda mevzu bahis olacaktır.

Woongjin Eversky olarak bizler de bu sorunun muhatabıyız ve sizlere hangi su arıtma cihazı almalısınız muammasına çözüm getireceğiz…

Bir su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunlar;

  • Teknoloji
  • Garanti
  • Servis

Bu üç noktayı biraz açmakta fayda var…

Teknoloji konusu oldukça önemlidir, bazı markalar vardır su arıtma cihazının sistemleri, filtreleri konusunda patent sahibi firmalardır. Woongjin Eversky firması dünyada bir çok konuda patent almış sayılı özel firmalardan birisidir. Sahibi oldukları patentleri bu adresten görebilir ve markanın ne derece teknoloji ve bilime yatırım yapan özel firmalardan biri olduğunu anlayabilirsiniz.

Garanti konusu, sadece su arıtma cihazları için geçerli olmayan tüm dünyada üretilen her ürün için olumsuz bir durum ile karşılaşıldığında üretici firmanın garanti konusunda tutumunu ortaya koyan en net konulardan birisidir. Bir su arıtma cihazı alacaksanız, mutlaka garanti konusunda ürünlerinin arkasında duran ve müşterilerini mağdur etmeyen bir marka seçmeniz önemlidir.

Son kısım ise servis… Teknik servis olarak ta değerlendireceğimiz bu konu başlığında, cihazınızın arıza yapması, ev taşınması veya her türlü konuda teknik servise ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olması gerekmektedir. Satın alacağınız su arıtma cihazının teknik servisi yaşadığınız şehir de yok ise bu büyük bir sorun olacaktır. Herhangi bir arıza karşısında karşınızda muhatap bulamamak yaşayabileceğiniz en kötü müşteri deneyimlerinden birisidir.

Bunlardan hariç bir konu ise filtre ve filtrelerin fiyatları. Bir çok marka su arıtma cihazlarında kullanılan filtrelerin kalitesi ucuza mal etmek için kalitesiz malzemeden yapılma filtreler ithal etmekte ve bunları yine fahiş fiyata satmaktalar. Yine filtreler konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir husus ise değiştirilme zamanlarıdır. Filtrelerin özelliklerine göre değişim zamanları bulunmaktadır. Bir çok ticari amaç güden satıcıların filtreler hakkında tam bilgi sahibi olmadan para kazanma amacıyla tarihler vererek filtre sattıklarını göz önünde bulundurmanız da yarar var.

Sonuç olarak kaliteli ve güvenilir bir su arıtma cihazı almak istiyorsanız Woongjin Eversky sizi mahcup etmeyecek bir markadır. Bursa’da su arıtma cihazı satan firmalar hangisi merak ediyorsanız, bizlerle iletişime geçerek su arıtma cihazlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a comment

Web Tasarım Prusa Seo tarafından yapılmıştır.